عرضه کننده آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار

آبگرمکن خورشیدی دارای انواع مختلف می باشد که با نام و حجم های مختلفی تولید می گردد و از مصارف مختلف و بسیار زیادی برخوردار است و دارای مصارف خانگی یا صنعتی بسیار زیادی می باشد، عرضه کننده آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار این محصول را که دارای قابلیت‌ های کاربردی بسیار زیادی می باشد را با کیفیت عالی در معرض فروش قرار داده است و آن را در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهد.

عرضه کننده آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار

انواع آبگرمکن خورشیدی موجود در بازار

انواع آبگرمکن خورشیدی موجود در بازار آبگرمکن به عنوان نوعی وسیله گرمایشی برای گرم و داغ کردن آب می باشد که دارای انواع مختلفی است و از مهم ترین نمونه های آن می توان به آبگرمکن گازی، آبگرمکن برقی و آبگرمکن خورشیدی اشاره کرد که هر کدام دارای کیفیت و ویژگی‌ های بسیار زیادی می باشند و از مصارف مختلفی برخوردار می باشند.

در بازار آبگرمکن خورشیدی انواع مختلفی از این کالا وجود دارد که از نمونه های موجود در بازار می‌ توان به آبگرمکن فلوتردار، آبگرمکن پمپی، آبگرمکن ترموسیفونی و مدل های مختلف و متنوع دیگری اشاره کرد که سیستم گرمایشی هر کدام از آنها به صورت باز یا بسته می باشد و حجم های مختلف از مخزن های گوناگون را شامل می گردد.

 • آبگرمکن خورشیدی ترموسیفونی فاقد پمپ می باشد که این امر سبب می‌ شود تا مخزن آب و آب موجود در آن در فصل زمستان یخ بسته و از کیفیت و کارایی کمتری برخوردار گردد.
 • آبگرمکن خورشیدی پمپ دار با دارا بودن پمپ و استفاده از ضدیخ می توان از آنها در زمستان نیز استفاده کرد و برای فصل سرد سال نیز بسیار مناسب می باشد.
 • آبگرمکن فلوتردار نیز نمونه دیگری از این محصول می باشد که با دارا بودن قابلیت های کاربردی بسیار خوبی که دارد در بسیاری از مراکز قابل استفاده می باشد.

مشخصات آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار

مشخصات آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر یکی از نمونه‌ های با اندازه استاندارد و مناسبی می باشد که انرژی لازم برای گرم کردن را از انرژی خورشید دریافت می‌ کند و عمدتاً به‌ صورت سیستم باز طراحی گردیده و دارای قابلیت های کاربردی بسیار خوبی می باشد.

این نمونه آبگرمکن دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که در ادامه این بحث به آنها اشاره خواهیم کرد.

 1. یکی از ویژگی‌ های آبگرمکن خورشیدی 180 لیتر فلوتردار تعداد شیشه های وکیوم شده آن می باشد که در این نمونه در حدود 20 شیشه می باشد که به گرم شدن آب کمک بسیار زیادی می نماید.
 2. بر حسب حجمی که دارد دارای ابعاد و اندازه های مختلف و متفاوتی می باشد.
 3. حجم مخزن این نمونه آبگرمکن برای خانواده های چهار نفره بسیار مناسب می باشد.
 4. جنس مخزن داخلی آبگرمکن فلوتردار از جنس استیل استینلس مرغوب و درجه یک می باشد.
 5. از مقاومت حرارتی و رطوبتی بسیار زیادی برخوردار است.
 6. انرژی لازم برای گرم کردن آب در طول روز و شب را از خورشید دریافت می‌ کند و از قابلیت های کاربردی خوبی برخوردار می باشد.
 7. این نمونه آبگرمکن دارای نصب و اجرای ساده و راحت می باشد و می تواند در مصرف و کاهش انرژی عملکرد خوبی داشته باشد.

فروش آبگرمکن خورشیدی به صورت عمده

فروش آبگرمکن خورشیدی به صورت عمده فروش آبگرمکن خورشیدی عمده در انواع مختلف با مدل های گوناگون و حجم مخزن های متفاوتی انجام می گردد و با توجه به کاربردی بودن این محصول و استفاده های زیادی که در محیط های خانگی و صنعتی دارد از بازار خرید و فروش خوبی نیز برخوردار گردیده است.

فروش آبگرمکن خورشیدی به صورت عمده راهی برای فروش این محصول و عرضه آن در سراسر کشور می‌ باشد و فروش عمده آن نیز به کاهش قیمت این محصول در زمان سفارش کمک بسیار زیادی می نماید.

قیمت آبگرمکن خورشیدی عمده نسبت به خرید تکی این محصول بسیار مناسب خواهد بود و با توجه به نوع آب بگرمکن، ابعاد و اندازه آن، تعداد شیشه های بکار رفته در ساخت این محصول و نوسانات بازار قیمت گذاری می گردد.

1

 1. در ماه من چند تا از آبگرمکن های خورشیدی فلوتردار تون رو میتونم سفارش بزنم و تخفیفاتی که برای خرید عمده به من می دید به چه صورت هستش؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما