فروش مستقیم آبگرمکن خورشیدی پسیو

فروش مستقیم آبگرمکن خورشیدی پسیو با سابقه زیادی در زمینه طراحی و ساخت وسایل گرمایشی انجام می شود و این دستگاه ها با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و وسواس زیادی در طراحی و ساخت این وسایل خرج شده است. آبگرمکن ها از ضروری ترین وسایل گرمایشی هستند که از آن ها برای گرم تر کردن آب استفاده می شود و در مصارف خانگی برای حمام رفتن و آشپزی و شست و شو به کار می رود ولی در مصارف صنعتی برای تولید بخار خیلی داغ استفاده می شود. امروزه پیشرفت صنعت باعث شده است که این آبگرمکن ها در مدل های مختلفی مثل خورشیدی تولید شده و به مشتریان فروخته شود. با توجه به محدودیت استفاده از سوخت های فسیلی و مضر بودن استفاده از آن ها برای سلامتی محیط زیست، کاربرد های استفاده از انرژی خورشیدی که یک انرژی تجدید پذیر می باشد دارای اهمیت بسیار زیادی شده است.

فروش مستقیم آبگرمکن خورشیدی پسیو

مزایای استفاده از آبگرمکن خورشیدی

مزایای استفاده از آبگرمکن خورشیدی آبگرمکن خورشیدی اصل مزایای زیادی دارد زیرا انرژی خورشیدی منبعی نامحدود و رایگان است و از انرژی های تجدید پذیر به حساب می آید که به طور همگانی و قابل دسترس در اختیار عموم مردم قرار دارد. آبگرمکن خورشیدی یکی از طرح های آسان و کاربردی استفاده از انرژی خورشیدی می باشد.

کاربرد این آبگرمکن های خورشیدی تامین آب گرم مصرفی در بخش های صنعتی و خانگی می باشد. استفاده از انرژی خورشیدی به اندازه ای مهم و کار آمد است که کشورهای پیشرفته ای مثل آلمان که یکی از کشورهای شمالی اروپا می باشد مجهز به اولین تکنولوژی تولید آبگرمکن خورشیدی است و پیشرفته ترین تولید کنندگان این آبگرمکن نیز محسوب می شود.

در آبگرمکن خورشیدی همیشه مکانیزمی کمک کننده برای تامین انرژی گرمایی لازم استفاده می شود که برای مواقعی که تابش خورشیدی به اندازه کافی نیست یعنی مواقع که آسمان ابری و بارانی و برفی است. مصرف سالانه انرژی با استفاده از این آبگرمکن های خورشیدی ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش پیدا کرده است که در مصرف انرژی به میزان زیادی صرفه جویی می شود.

طول عمر این آبگرمکن های خورشیدی به دلیل کارکرد کمتری که دارند به دلیل استفاده از انرژی خورشیدی به میزان خیلی زیادی افزایش می یابد. این آبگرمکن ها هزینه های مصرف انرژی یک خانواده را درسال به شدت کاهش می دهند و باعث حفظ ذخایر انرژی تجدید ناپذیر برای حفظ محیط زیست می شود.

انرژی خورشیدی کاملا پاک و بدون آلودگی می باشد و به عنوان یک منبع از انرژی کاملا رایگان شناخته می شود و اهمیت زیادی پیدا کرده است. در کشور ما استفاده از انرژی خورشیدی بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است و استفاده از انرژی خورشیدی نشان می دهد که اگر این انرژی درست مورد استفاده قرار بگیرد منبع قابل اعتماد و همیشگی برای تامین انرژی کشور به حساب خواهد آمد.

انواع مختلف آبگرمکن خورشیدی موجود در بازار

انواع مختلف آبگرمکن خورشیدی موجود در بازار به دو دسته تقسیم کی شوند که دسته اول آبگرمکن های خورشیدی با جریان باز هستند که این آبگرمکن ها آب درون مخزن، حرارت خود را به طور مستقیم از شیشه های جذب انرژی خورشیدی می گیرد و در دسته دوم که آبگرمکن های خورشیدی با جریان بسته هستند، در این آبگرمکن ها آب، انرژی گرمایی خود را به طور مستقیم از شیشه های جذب انرژی خورشیدی می گیرد و آب را دوباره به داخل مخزن بر می گرداند.

مدل های آبگرمکن های خورشیدی با جریان باز یا مستقیم شامل این مدل ها می باشند، مدل های هوشمند که بر روی دما بیشتر کنترل می کنند و تمام مراحل آب گیری و گرمایش را به صورت هوشمند و با برنامه ریزی انجام می دهند. مدل شناور و همچنین مدل پروانه ای که برای استخر ها و مصارف صنعتی به کار می روند. آبگرمکن های پروانه ای برای پروژه هایی که آب گرم با حجم بالاتری مصرف می شود طراحی و تولید می شوند.

آبگرمکن های خورشیدی با جریان بسته یا غیر مستقیم شامل مدل های هیت پایپ، مدل آبگرمکن خورشیدی U-PIPE، مدل کویل دار و مدل آبگرمکن خورشیدی Direct Flow می باشند.

گرم کردن آب با استفاده از آبگرمکن خورشیدی یکی از آسان ترین و اقتصادی ترین روش های استفاده از انرژی خورشیدی می باشد زیرا با داشتن علم لازم درباره تابش خورشیدی به راحتی و به طور موثری می توان از انرژی خورشیدی برای گرم کردن آب مصرفی منزل و حتی برای کاربرد های صنعتی بهره زیادی برد.

نکات مهم در خرید آبگرمکن خورشیدی

نکات مهم در خرید آبگرمکن خورشیدی برای خرید آبگرمکن خورشیدی ایرانی باید توجه کرد که میزان مصرف آب گرم در ساختمان چقدر است و باید برای انجام این کار از افراد متخصص کمک گرفت که تجربه و علم زیادی در زمینه تاسیسات ساختمان و تجهیزات خورشیدی داشته باشد.

فرد متخصص بعد از اینکه از ساختمان موردنظر بازدید کرد و تجهیزات مصرف کننده و الگوی رفتاری ساکنین ساختمان را بررسی کرد می تواند ظرفیت و مشخصات سیستم خورشیدی لازم را انتخاب کند تا اهالی ساختمان با کمبود انرژی و کمبود آب گرم مصرفی برخورد نکنند.

برای خرید آبگرمکن خورشیدی باید بدانید که ظرفیت دستگاه با سیستم خورشیدی بر اساس محاسبات آب گرم مورد نیاز خانواده انجام می شود. برای خانواده ای که درست مصرف می کنند می توان برای هر نفر در روز حدود ۵۷ لیتر آب گرم حساب کرد. برای محاسبات دقیق تر باید وضعیت مصرف کننده نیز بررسی شود تا میزان آب گرم لازم درست محاسبه شده و ظرفیت دستگاه خورشیدی انتخاب شود.

با خرید آبگرمکن خورشیدی در روزهای سرد و فصل زمستان باید دانست که دستگاه برای تامین آب گرم مورد نیاز از یک سیستم پشتیبان کمک می گیرد که با لوله کشی مناسب بین آبگرمکن خورشیدی و دستگاه پشتیبان می توان آبی را توسط انرژی خورشیدی گرم شده را به دستگاه انتقال داده و در آنجا با مصرف انرژی کمتری دمای آب را به دمای مورد نیاز برای مصرف رساند.

قابلیت های آبگرمکن خورشیدی چیست؟

آبگرمکن خورشیدی خانگی برای تهیه آب گرم در تمام ساعت های شبانه روز و حتی در روز های ابری دمای آب را بدون تغییر دما حفظ می کند و استفاده از این آبگرمکن ها هزینه های مصرف گاز و برق را به مقدار خیلی زیادی کاهش می دهد که این کاهش هزینه مصرفی در پروژه های بزرگ تر خیلی به حساب می آید.

با داشتن آبگرمکن های خورشیدی سود زیادی می کنید زیرا به خاطر صرفه جویی در مصرف سوخت و همچنین به خاطر عمر بالای آبگرمکن ها هزینه های نگهداری و تعمیر دستگاه ها بسیار کم و در حد صفر می شود. زیرا این آبگرمکن ها قطعه متحرک ندارند و طول عمر کارکرد دستگاه ها ی استاندارد و با کیفیت بالا تا ۲۰ سال نیز می رسد.

اولین و اصلی ترین کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان را می توان گرمایش ساختمان به وسیله خورشید نام برد و سیستم های گرمایشی خورشید بر اساس نوع هوا یا مایعی که گرم می شوند تقسیم بندی می شوند که در همه آن ها انرژی خورشیدی جمع شده را جذب کرده و حرارت به دست آمده را جهت تامین انرژی گرمایشی مستقیما به فضای داخلی ساختمان منتقل می کند.

پیشرفت علمی روی آبگرمکن های خورشیدی در سال های اخیر رشد فراوانی داشته است و این نوع آبگرمکن ها بغیر از کاربردهای خانگی که دارند برای هتلها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، صنایعی مانند نساجی، کاغذ سازی، صنایع غذایی و حتی گرم کردن آب استخرهای شنا در زمستان کاربرد های فراوانی پیدا کرده اند.

قیمت خرید آبگرمکن خورشیدی پسیو

قیمت خرید آبگرمکن خورشیدی پسیو قیمت خرید آبگرمکن خورشیدی بر اساس نوع و مدل که دارد تعیین می شود و در سال های اخیر خرید آبگرمکن خورشیدی بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. آبگرمکن خورشیدی در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند که شما با توجه به نیازی که دارید این محصولات را خریداری می کنید.

خرید آبگرمکن خورشیدی بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا هزینه های گرمایشی به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده و نصب این آبگرمکن های خورشیدی از روش های صرفه جویی در هزینه های صاحب خانه ها محسوب می شود. این آبگرمکن ها از انرژی تجدید پذیر برای کاهش مصرف انرژی استفاده می کنند.

این نوع آبگرمکن های خورشیدی قیمت ارزان تری دارند و در همه مدل های خود کارایی بالایی دارا می باشند و دوام خوبی نیز دارند و بر اساس آب و هوای مختلف منطقه ای برای شما مدلی که نیاز دارید را تعیین می کنند. هنگام قطع شدن برق نیز با این آبگرمکن ها مشکلی پیدا نمی کنید.

آبگرمکن های خورشیدی با قیمت مناسبی که دارند دارای طراحی های فوق العاده‌ای نیز می باشند که با طرح ساده و نصب آسان همواره مورد رضایت مشتریان بوده اند. این آبگرمکن های خورشیدی به هیچ عنوان اثری از رسوب مواد معدنی در دستگاه به جای نمی گذارند و در مناطقی با آب سخت نیز مشکلی ایجاد نمی کنند.

در این آبگرمکن های خورشیدی پمپی وجود ندارد و به همین دلیل نگرانی ای برای تعویض بخش های مربوط به حرکت آب در این آبگرمکن ها وجود ندارد و در مناطق استوایی این دستگاه ها نیاز به هیچ بخش کنترلی ندارند. همچنین استفاده از این آبگرمکن ها هیچ نگرانی ای برای افزایش هزینه سوخت در آینده ایجاد نمی کند و این آبگرمکن ها با گارانتی ۱۰ ساله در بازار تولید می شوند.

شرکت پخش آبگرمکن خورشیدی

پخش آبگرمکن خورشیدی امروزه با سرعت چشمگیری انجام می شود و مشتریان می توانند به سایت های مختلفی برای فروش مراجعه کنند و از تنوعی که این محصولات دارند و همچنین کیفیت بالای محصولات ما استفاده کنند. با ثبت سفارش خود در سایت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش دهید و و محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای دسترسی به پخش آبگرمکن خورشیدی باید به سایت های فروش آنلاین مراجعه کرده و با بازدید از سایت های مختلفی و مشاهده تنوع و کیفیت محصولات آن ها را انتخاب نمایید. محصولات آبگرمکن ما بسیار با کیفیت و عالی بوده و خدمات پس از فروش نیز به مشتریان داده می شود. این شرکت ها در تلاش هستند که جهان به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل شود.

شرکت پخش آبگرمکن خورشیدی در خدمت مشتریان سراسر کشور می باشد و این شرکت ها تولید کننده انواع آبگرمکن های خورشیدی با تکنولوژی برتر در کشور می باشند. این شرکت ها تجربه بسیار زیادی در صنعت گرمایشی و حرارتی دارا می باشند و با افتخار خدمات خود را به مشتریان عرضه می کنند.

شرکت های پخش آبگرمکن به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان دستگاه های خورشیدی در ایران محسوب می شوند که بیشتر از یک دهه تجربه و اطلاعات در زمینه های طراحی و مشاوره برای تولید انواع آبگرمکن های خورشیدی دارا می باشند. این شرکت های پخش با دادن راه کار های جدید به حوزه های انرژی تجدید پذیر و تبدیل شدن به شرکت های برتر در تولید آبگرمکن های خورشیدی دارای نماد اعتماد و اطمینان می باشند.

فروشنده بزرگ آبگرمکن خورشیدی پسیو

فروشنده بزرگ آبگرمکن خورشیدی پسیو فروشنده بزرگ آبگرمکن خورشیدی پسیو یکی از بزرگترین فروشندگان این آبگرمکن ها می باشد که این محصولات را با کیفیت بالا به سراسر کشور عرضه می کنند. کارکرد این آبگرمکن ها بسیار راحت می باشد و نصب آن ها نیز آسان است که از جمله ویژگی های مثبت آبگرمکن های خورشیدی می باشند.

فروشندگان بزرگ آبگرمکن در شهر های بزرگ توصیه به استفاده از آبگرمکن های خورشیدی پروانه ای برای استخر ها می کنند و این آبگرمکن ها هیچ آلاینده ای را تولید نمی کنند و در کاهش آلودگی هوا نقشی اساسی دارند زیرا برای گرم کردن آب از انرژی سوخت فسیلی استفاده نمی شود.

فروشنده آبگرمکن خورشیدی تاکید کرده اند که استفاده از این دستگاه ها به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه اند زیرا به صورت رایگان و با استفاده از انرژی خورشیدی فقط آب را گرم می کنند.

هزینه مصرف سوخت فسیلی در حال حاضر خیلی زیاد است و فروشندگان برای کاهش این هزینه ها شروع به تولید و فروش آبگرمکن های خورشیدی در حجم بالایی می کنند و این آبگرمکن ها مزایای زیادی را دارا می باشند و فروش این محصولات به صورت غیر مستقیم و با مناسبت ترین قیمت در سراسر کشور صورت می گیرد.

اگر شما تصمیم به خرید این آبگرمکن های خورشیدی دارید ما به شما خرید آبگرمکن خورشیدی خانگی به صورت عمده را پیشنهاد می کنیم زیرا علاوه بر خرید محصول با کیفیت و برتر می توانید از تخفیف ویژه ای که برای خرید کلی در نظر گرفته ایم بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت های آبگرمکن خورشیدی می توانید از طریق سایت فروش، انواع آبگرمکن های خورشیدی را ببینید و از قیمت آن ها مطلع شوید.

برای خرید این آبگرمکن ها به مراکز فروش آبگرمکن های خورشیدی مراجعه کنید و اگر وقت و زمان بیرون رفتن ندارید می توانید این محصولات را سفارش داده و خریداری نمایید و بعد آن ها را خیلی سریع درب منزل دریافت کنید و شما با این کار در هزینه رفت و آمد نیز صرفه جویی کرده اید.

1

  1. واقعاً تنوع محصولاتتون بسیار زیادست من که تعجب کردم از این همه تنوع محصولات و قیمت های مناسب و عالی که بر روی سایت قرار داده اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما