مرکز عرضه آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار

آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار دارای مخزن استیل می باشد. این آبگرمکن ها با استاندارد را به صورت ایمن تولید شده‌اند. از این نوع آبگرمکن برای محیط هایی که نیاز به آبگرم پرفشار دارند استفاده می شود. اینگونه آبگرمکن برای استفاده خانگی نمی باشد و از آن ها برای حمام های عمومی مورد استفاده قرار می دهند. مرکز عرضه آبگرمکن خورشیدی ۳۰۰ لیتر فلوتردار این محصولات را به کیفیت بسیار بالا عرضه می کند.

مرکز عرضه آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار

انواع آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار

انواع آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار انواع آبگرمکن خورشیدی ۳۰۰ لیتر فلوتردار به صورت کویل دار و هوشمند تولید شده است. اینگونه محصولات در حجم های متفاوت تولید شده است. مثل آبگرمکن خورشیدی ۱۸۰ لیتر فلوتر دارو آبگرمکن خورشیدی ۱۵۰ لیتر فلوتردار و یا ۲۰۰ لیتر و ۲۵۰ لیتر. این گونه محصولات بدون نیاز به سوخت کار می کنند و طول عمر بالایی دارند و کارکردشان بسیار آسان است و به راحتی نصب می شوند. علاوه بر این دارای گارانتی هم هستند گفتیم که آبگرمکن ۳۰۰ لیتر فلوتردار به صورت هوشمند تولید شده است. این نوع آبگرمکن ها دارای سیستم هوشمند مرکزی هستند.

آبگرمکن خورشیدی ۳۰ دلیل فلوتردار کویل دار همانند آبگرمکن هوشمند بدون نیاز به سوخت و یا برق کار می کنند و می توانند پرفشار عمل کنند. علاوه بر این آب را در کمترین زمان ممکن گرم‌ می کنند. علاوه بر این باید بگویم تا آبگرمکن فلوتردار به صورت پروانه ای هم وجود دارد محصولات با استانداردهای زیست محیطی تولید شده است. آبگرمکن خورشیدی ارزان نسبت به کارایی و کاربرد بسیار زیادی که دارد دارای قیمتی مناسب می باشد. این محصولات می توانند به راحتی بدون کمترین زمان اضافی آب سرد را جایگزین آب گرم کنند.

مشخصات آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار

مشخصات آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر فلوتردار از مشخصات آبگرمکن ۳۰۰ لیتر فلوتردار می توانیم بگوییم، جنس آن از جنس استیل می باشد و دارای یک مخزن اصلی هستند و جنس شیشه آن طوری است که در مقابل یخ زدگی مقاوم اند و آب را به صورت پرفشار گرم می کنند. این محصولات فلوتردار هستند و به صورت مکانیکی تولید شده‌ اند و برای کارکردن نیاز به برق ندارند‌. علاوه بر این دارای مخزن فلوتر و نگهدارنده شیشه و لاستیک آب بندی و مخزن خارجی و مخزن داخلی و لوله برای تخلیه هوا می باشد.

علاوه بر این دارای شیشه های لوله خلا می باشد که از یخ زدگی جلوگیری می‌کند و لاستیک گردگیر هم دارند. این محصولات با استفاده از فوم پلی یورتان پوشیده شده‌ اند. علاوه بر این باید بگویم که ظرفیت آبگرمکن خورشیدی بالا است. به همین جهت در حمام های عمومی و سرویس های بهداشتی و آشپزخانه های بزرگ مرکزی و حتی در پادگان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اینگونه محصولات می تواند ۳۰۰ لیتر آب را درون خود نگهداری کنند و پاسخگو حمام های عمومی می باشند. علاوه بر آن می‌توانند پیوسته آب را گرم نگه دارد و بهتر است بگوییم که عملکرد این آبگرمکن به صورت مکانیکی می باشد. انواع آبگرمکن خورشیدی مخزن بزرگی دارند که می تواند آب را به صورت پیوسته و دائم گرم نگه دارند.

فروشنده آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر ارزان

فروشنده آبگرمکن خورشیدی 300 لیتر ارزان فروشنده آبگرمکن خورشیدی ۳۰۰ لیتر ارزان این محصولات را با قیمتی معروف به صرفه به فروش می‌گذارد. همانطور که در بالا درباره کارکرد بالای این محصولات توضیح دادیم، کارکرد این محصولات بسیار زیاد می باشد و بسیار کاربردی هستند و به همین دلیل نسبت به کارکردی که دارند قیمت مقرون به صرفه دارند. این محصولات دارای مخزن هستند و حجم ذخیره آنها ۳۰۰ لیتر می‌باشد و به همین دلیل می توانند ۳۰۰ لیتر آب گرم را درون خود ذخیره کنند.

این محصولات با استفاده از فوم پلی یورتان عایق می‌شوند و ضخامت فوم پلی اورتان آن پنج سانتی متر می باشد و از نوع استیل ضد زنگ می باشد و این گونه محصولات مزایای بسیار زیادی دارند. سیستم نصب آنها بسیار ساده است و هیچ گونه آلایندگی صوتی ایجاد نمی کنند و آب را به صورت بهداشتی گرم می کند و به هیچ سوختی نیاز ندارند. زیرا همانطور که از نامش معلوم است خورشیدی می باشد. فروشنده آبگرمکن خورشیدی این محصولات را با کیفیت بسیار بالا به فروش می‌گذارد.

1

  1. شما هر زمان که مشتری آبگرمکن خورشیدی را سفارش داد آن را تولید می کنید و یا اینکه در انبار آبگرمکن خورشیدی را از قبل به صورت آماده دارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما